Movet via Wykop
@Latarenko: @chillybilly @zzapal @GoracyStek
Ale o czym wy mówicie? Przecież to nie jest wymaganie, że gra ma być cały czas w sprzedaży (co powoduje, że te licencje trzeba przedłużać), ale umożliwienie uruchomienia gry, gdy wsparcie już wygaśnie (czyli np dodanie trybu offline), szczególnie w grach, gdzie ten tryb online to jest fanaberia (Hitman, Forza, the crew itd). A już na pewno niedopuszczenie do sytuacji, gdy sobie usunęli
Ale o czym wy mówicie? Przecież to nie jest wymaganie, że gra ma być cały czas w sprzedaży (co powoduje, że te licencje trzeba przedłużać), ale umożliwienie uruchomienia gry, gdy wsparcie już wygaśnie (czyli np dodanie trybu offline), szczególnie w grach, gdzie ten tryb online to jest fanaberia (Hitman, Forza, the crew itd). A już na pewno niedopuszczenie do sytuacji, gdy sobie usunęli











W ciągu najbliższych 5 dni (17.06 - 21.06) chad Leszek obezwładni i wykąpie menela 4 razy:
NOVELA TV -> Środa, 17 czerwca 19:40 - 22:20 (17 min reklam)
NOVELA TV -> Czwartek, 18 czerwca 11:40 - 14:20 (17 min reklam)
NOVELA TV -> Piątek, 19 czerwca 17:25 - 20:05 (17 min reklam)
NOVELA TV -> Sobota, 20 czerwca 13:30 - 16:10 (17 min reklam)
źródło: 2
Pobierz