Wpis z mikrobloga

Rozgladam sie za karta paliwowa. Mozecie cos polecic? Bo prosze o oferte Statoila od Routexa mowie, ze interesuje mnie europa a oni mi oferte na Polske wysylaja xD
Zalozmy, że bede miec Routex, oni odrazu zajmuja sie zwrotem podatku i akcyzy? Czy moze to wyglada tak, że oplaca sie fv za kwote netto paliwa i tyle? :)

#bekaztransa
  • 14
@wezsepigulke: No, ok. Najwięcej stacji, ale po co mi klikanaście tysięcy stacji, jak będę korzystał z max kilkudziesięciu, jeżeli będą umieszczone w kluczowych punktach. Automaty do opłat drogowych i zwrot VAT oferuje już każdy operator, w dodatku w cywilizowanych cenach. Jedyna przewaga tej karty to możliwość zapłaty mandatu, ale moim zdaniem nie warto jej używać do niczego więcej.
@RDtra: Sprawdź sobie to E100 albo Eurowag.
@xspeditor: po przeliczeniu wszystkiego naprawdę wolę ten mój Eurowag. Na sytuacje nieprzewidziane moi dostają gotówkę w rękę. Niektórzy mają prywatne konta w tych samych bankach co ja, wiec to tez jakiś bezpiecznik.
Czekam na oferte od e100 i routexa. To bedzie mojs pietwsza paliwowka jakie zsbezpieczenie maksymalnie im dac? Chce 2 karty po 2k€ na kazda do wykorzystania