Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę, która jest chyba nimfomanką, ciagle pisze, ze ma ochotę, dostaję nudesy, ale ja jestem facetem z zasadami i jakoś nie potrafię tego zrobić jak jakies zwierzę, bez uczuć - z jednej strony powinienem skorzystać bo jestem dziewicą lvl 20 i będę żałował że nie skorzystałem, z drugiej zaś strony jednak wole zostać przy swoich celach i ideałach.

Takie rozsrerki życiowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 93
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Młodzi ludzie są zawsze tacy pruderyjni jeżeli chodzi o seks. Po 2-3 partnerach okazuje się, że seks to nic wielkiego, to przyjemność, i jeżeli ktoś Ci się podoba, to czemu miałbyś tego nie robić? Jest drastyczna zmiana w podejściu 25 latków a np. 20 latków do tych spraw.

PS. Sam mam 20 lat ( )
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Stary, porada ode mnie - jesteś w dobrym wieku na skończenie z byciem prawiczkiem. Większe prawdopodobieństwo jest, że będziesz żałował, że to zrobiłeś, niż, że nie zrobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobacz jak to jest i potem zdecyduj czy chcesz pozostać przy ideałach :)
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Kurdę człowieku, jeśli ona ci się podoba, a ty podobasz się jej, to czemu nie możecie się ze sobą przespać. Jeśli nigdy nie spałeś z kobietą, to takie coś może podnieść trochę twoją pewność siebie w kontakcie z nimi. Po za tym będą tam jakieś uczucia, pożądanie to też uczucie
  • Odpowiedz
ale ja jestem facetem z zasadami

bo jestem dziewicą lvl 20


@Helsantonio_Montes: Mając 20 lat nie jesteś facetem a ledwo oderwanym od maminego cyca chłopcem, do tego jeszcze prawiczek, nie czujesz jak bardzo żenujący jesteś używając takich słów na swój temat? ;] Przypominasz mi te śmieszne wpisy dzieciaków z gimnazjum gdzie 14-letnia dziewczynka pisze o swoim 16-letnim chłopaczku "mój facet", a on o niej "moja kobieta". A "facet z zasadami" jako
  • Odpowiedz