Wpis z mikrobloga

@dymel: co do prądnicy - światło się przyda, a taka prądnica to jedna mniej rzecz do dokupienia.
Zerkam na tego Lazaro, czy można go w jakimś sklepie rowerowym w Krakowie podejrzeć?
@tzim: Lazaro to tylko sprzedaż internetowa. Co do światła to ja jestem zwolennikiem lampek dokładanych i ładowanych. Raz że można to łatwo zmienić jak się rozwali, dwa że nie jest wycenione jak za złoto to trzy - świeci to lepiej niż większość fabrycznego szajsu.
O, a ten Kross Seto co @VeloDron: wrzucił to fajny jest. Gdybym coś takiego rok temu zamiast crossa kupił to pewnie bym szosy teraz nie miał,
@tzim Mam bardzo podobny tylko przerzutki Nexus i nie Alu. Szukaj czegoś lżejszego, bagażnik jeśli potrzebujesz to do prawie każdego możesz dołożyć, piasta z dynamem fajna sprawa ale w ogólnym rozrachunku zbędna. Do tego w przyszłości problem jak będziesz chciał zmienić obręcze. W tej cenie powinieneś znaleźć jakiegoś fajnego gravela, nawet takiego z Decathlona ale nie będę polecał bo nie wiem jak on się sprawuje.
@dymel @VeloDron i @dualbet kross kupiony, fajny! Bardzo dziękuję, macie u mnie piwo!

Ale tyłek boli i wkurza brak stopki, więc to najbliższe zakupy muszą rozwiązać :) Swoją drogą siodełko na którym można usiąść podczas jazdy ktoś może polecić?