Wpis z mikrobloga

Mireczki, bardzo szybko przecierają mi się podeszwy w butach, ale nie na pięcie, a w okolicach śródstopia. Co można próbować zrobić żeby temu zapobiec? Bo kurde rok czy półtora w butach sportowych z grubszą podeszwą i już na śródstopiu przetarte prawie na wylot :/
Nie wiem dokładnie jak otagować, więc wrzucę to co kojarzy mi się z butami, nie krzyczcie ;)
#buty #ubierajsiezwykopem #pytanie #modameska
Piesa - Mireczki, bardzo szybko przecierają mi się podeszwy w butach, ale nie na pięc...

źródło: comment_8bUrg0ix2Y2qJLgMEhKxbpM0tUzf0Ixp.jpg

Pobierz
  • 32
@srululuableble: Starta też jest podeszwa na pięcie od zewnętrznej strony. Ale nie aż tak mocno jak na śródstopiu.

A kojarzysz może jakieś sposoby żeby zmienić sposób chodzenia? Bo nie wiem czy byłbym w stanie funkcjonować świadomie myśląc o każdym kroku podczas marszu :D
@guru8: Takie sportowe buty gumowe też robi? O, dobrze wiedzieć.

Kojarzysz może jakie wychodzą koszty tego i czy opłaca się jeśli jest już dziura, czy tylko tak trochę przed przedziurawieniem jeszcze?
Mi ostatnio robił z dziurami na pięcie, płaciłem 45 zł, może drogo, może nie, lepsze to niż kupno nowych butów. Samo podzelowanie butów wychodzi ok.35 a z tym jest więcej roboty. Co do dziury, to jasne że się opłaca bo Ci zedrze tą część i Ci przyklei nową gumę w to miejsce.
@Piesa: Mogę Ci najwyżej rano zdjęcie zrobić jak to wygląda, szału nie robi ale ujdzie. U Ciebie to by mogło gorzej wyglądać, bo by musiał chyba się pozbyć całej gumy od dziury do noska.