Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy Eurovision Song Contest to jest jakaś porażka, ja myślę że to europejskie, #!$%@? głupie jury, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów karakanów spoza UE to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, gdzie Gromee postawił swoją Sarę, swoje życiowe Light me up, Lukasa, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? nie dostanie się do finału, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Mołdawia. Rosja was tak nie wyruchała, jak wyrucha was Mołdawia, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim konkursie muzycznym, w tym konkursie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Andrzeja Gromalę zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 kapeluszy, że te Eurowizyjne #!$%@?! powtarzam Eurowizyjne #!$%@?! EUROWIZYJNE #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie o żydostwo i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do światowej elity muzycznej. Będzie was Mołdawia ruchała w dupę, będzie was Mołdawia #!$%@? dymała tak, jak was Izrael nie dymał. Ta #!$%@?, ta wielka baba, #!$%@? Neta śmieć, zniszczy was. Górniakowe, Kuszyńskie, Cleo i Donatany, zespół Ich Troje będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Europejscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! Jebnę sobie manicure, założę lateksowy kostium i będę się z was #!$%@? pedałosceptyczne frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? australijskie wybrali. Nie na Cypr, nie na Polske, tylko na jakieś #!$%@? Sanja Ilić & Balkanika, Serbów w dupę #!$%@? #!$%@?, na Mélovinów #!$%@?ńców głosowali. To właśnie jest ta #!$%@? Europa. Przez taką #!$%@?ę Europe, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym konkursie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą lewackich #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na Gromee, którzyście wspomagali go, dziękuję. Bo to garstka Polonii, garstka Polonii, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Eurowizji nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? ckliwe pioseneczki o miłości, o pokoju na świecie, to jest wasz majestat, wasza godność. Słowenki ze słabym głosem i efekty specjalne Sebastiana Ingrosso, to wy #!$%@? jurorzy, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? będziecie głosować na Izrael niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było udziało w X Factorze, szkoda było #!$%@? ujawniać mojej orientacji. Głupia eurowizja, głupi jurorzy #!$%@?, was do Auschwitz tylko zaprowadzić #!$%@?, piecyki włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.
#eurowizja