Wpis z mikrobloga

@mielnik69: Źle mnie zrozumiałeś. To tylko sugestia, że dojrzały i niecierpiący na autyzm człowiek nie czepia się długości rękawów a jego estetyka ubioru sprowadza się po prostu do schludności. Przesadne dbanie o ubiór może być odebrane jako rekompensowanie sobie pustki w głowie.

Wiesz dlaczego OP założył koszulę bez rękawów i to w kratę? Bo dobrze się w tym czuje, niczego nie musi nikomu udowadniać i nie ma z tego powodu żadnych
@rdy: loool uwielbiam ten argument xD przy 30 stopniowym upale ale takim prawdziwym a nie ze termometr w słońcu ci pokazuje 30 stopni to uwierz ze nie ma różnicy koszulka czy koszula jeśli nie nosisz ich z plastiku tylko z bawełny. Jest po prostu gorąco. Ja chodziłem w lnianej koszuli na długi rękaw jak było 41 we Włoszech i i tak umierałem ale było chociaż troxhe lepiej
@stulejka-z-przerzutami Jack Daniels z cola to akurat żadne faux pas, to bourbon więc nie ma problemu. Single moltow to już raczej nie wypada.
Wszędzie trzeba mieć jakiś umiar i zdrowy rozsądek. Są jakieś "zasady" i można mieć je w dupie lub tolerować ale również nie każdemu musi się to podobać. Krotki rękaw w koszuli obecnie mnie wali po oczach jak skarpety do sandałów, ale co kto lubi.
@d0t3r: @cdwdj:

no ten gość wygląda dramatycznie źle


@finam: problemy pedałów, rekaw długi czy krótki, wygrał życie czy przegrał życie

Ubierz normalna i podwiń rękawy


@mielnik69: kup samochod i chodz na piechote

@Kalmuk32: w skrocie mozna ta cala gownoburze nazwac wyzynami normictwa ale mi to sie bardziej z budyniogłowymi dziecmi kojarzy ktore chodza po chodniku omijając linie jakby to mialo jakies znaczenie..