Wpis z mikrobloga

@Ned: suunto nie miałem, mam 5X. Od 5 różni się chyba tylko tym, że ma szafirowe szkło, mapy i szerszy pasek. Nie jestem pewien co do większej baterii. Jestem bardzo zadowolony, map nie używam ale mam nadzieję, że to się wkrotce zmieni bo chcę zacząć chodzić po górach.
@Ned: czy warto? Zależy czego oczekujesz. Różnice pomiędzy 5 i 5X Ci wymieniłem. Lubię zegarki i szukałem czegoś co mógłbym też nosić na codzień (choć noszę tylko biegania i pływania) dlatego wybrałem wersję X bo ma szafirowe szkło i mi się podoba jak na smartwatcha do sportów. Jest też większy od 5, dla mnie to zaleta :) Z map też na razie nie korzystam i uważam że nie jest to niezbędna
@Ned mam Ambit3 Sport i mnie osobiście wkurza apka i całe "softwarowe" wsparcie zegarków. Suunto to taki trochę Linux xD znajomy ma w Garminie coś co pokazuje przewidywany czas w biegu na podstawie dotychczasowego i aktualnego tempa - niby nic nadzwyczajnego i pierodoła, ale nie zawsze jest czas się zastanawiać czy żeby się zmieścić wystarczy 5 sekund szybsze tempo. W Suunto też sie to zrobić ale trzeba napisać skrypt który to liczy