Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie mi, co jest ze mną nie tak. Jestem #rozowypasek i mam problem z #niebieskiepaski lvl 21 here, z wyglądu mocne 6/10 lub słabe 7/10, więc szału nie ma, jestem szczupła (mam mega kompleks z szerokimi biodrami, ale talia wąska, więc podobno, wyglada to kobieco, zresztą nie ważne). Tyle wiosen już na koncie a ja nie byłam w żadnym związku, ba nawet żaden rówieśnik nie okazał swojego zainteresowania mną. Ale wiecie co jest najdziwniejsze? Że cały czas flirtują ze mną 30-40 latkowie.. Serio. Na każdym kroku gdy spotykam jakiegoś starszego faceta (kierowca mpka lub autobusu, ochroniarz, lekarz, kasjer, ostatnio nawet konduktor, itd) wszyscy zaczynaja ze mną flirtować, jakieś głupie tekściki, spojrzenia w dekolt, niby przypadkowe dotykanie po ramieniu, dwuznaczne żarty.. Kiedyś miałam nawet bardzo dziwną sytuację z pracownikiem w firmie gdzie robiłam praktyki. Ale raczej jej nie opiszę, bo może ktoś rozpozna to... Żeby nie było, ci faceci to nie są jacyś łysi z ogromnym brzuchem, tylko naprawdę zadbani, tak 7-8/10. Ale co jest ze mną nie tak, że dwudziestoparo latkowie nie zwracają uwagi, a ci faceci tak.. Uprzedzając komentarze, w żaden sposob ich do tego nie prowokuje, na każde tego typu sytuacje reaguje ze nie życzę sobie tego... Najgorsze, że przez to wszystko wiem, że coś jest ze mną nie tak i czuję sie jak jakas dz***a
#przegryw #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania:
nie jestem w ich wieku, bliżej mi twojego ale... ( ͡ ͜ʖ ͡)() takie biodra to sztos
outsiderka z Ciebie troche, ktoś dla Ciebie może mieć taki sam problem i nie pokazywać zainteresowania kimś, bo ten ktoś tego nie zrobił wczesniej. A takimi typami też się specjalnie nie sugeruj, bo to zwykli babiarze
@Pan-K: oj zdziwiłbyś się ile z pozoru "spoko, zadbanych" facetów 30-40 zarywa do dziewczyn 17-19..

A w sumie autorko co Ci szkodzi spotkać się z kimś starszym, o ile ta osoba się Tobie spodoba, a powiedzmy na oko jest to ktoś tak max 5-7 lat starszy? Mało znam związków równolatków w sumie.
@ruok: ciezko mi uwierzyc no chyba ze chca sobie pobzykac malolate to moze i tak.

5-7 lat to jest chyba normalna roznica wieku a co ciekawe coraz czesciej widze starsze dziewczyny po 30stce z mlodszymi facetami gdzoes o 5 lat.
@Pan-K:
Pewnie z tego powodu, ale jak się ma te 17 lat to nie każdy jeszcze zna tak dobrze prawdziwe intencje facetów, a jak ktoś niby "docenia twoje ogarnięcie jak na twój wiek i to, że jest dużo ambitnych tematów do rozmowy" to pewnie niejednemu udaje się wyrwać taką dziewczynę. O tych mniej ogarniętych laskach już nie wspominając.
A, no i tacy rzadko na pierwszym spotkaniu się przyznają do tego ile