Wpis z mikrobloga

Bądź mną... Udaj się w marcu do salonu UPC. Złóż wypowiedzenie umowy. Odczekaj miesiąc jako wypowiedzenie. Odeślij na początku maja dekoder z pilotem. Dostań dziś kopię kolejnej faktury do zapłaty...

W UPC koleś, który przyjmował ode mnie wypowiedzenie, nie kliknął tego w jakimś systemie i wg ich bazy nadal jestem klientem... Co za świat, co za ludzie...

#upc
  • 5
@lunga: To na pewno lekcja na przyszłość. Z drugiej strony muszę iść do tego salonu i narobić rabanu. W najgorszym wypadku postarać się nawet wyciągnąć nagranie z monitoringu, że w tym salonie faktycznie byłem i chciałem w nim złożyć owe wypowiedzenie.
@AzarJav3d: Się ciesz, że dostałeś fakturę. Ja miałem podobnie z NC+. Umowa zakończona w czerwcu, dekoder zwrócony. Po kilku latach od komornika dowiedziałem się, że wisiałem im kasę, bo oczywiście e sąd bez mojej wiedzy. Po wielu kłótniach z nimi udało sie ustalić, że zalegałem niby za miesiąc lipiec i sierpień. Komornik tak czy siak egzekucję wykonał. Na szczęście zwrócili mi wszystko polubownie, ale tylko dlatego, że kwity cały czas miałem.