Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirkówny z tagu #szczecin
Razem z Różową znaleźliśmy dzisiaj na ulicy bardzo fajny i przyjazny #smiesznypiesek ale widać, że po wielu przejściach. Błąkała się sama, patrzyła na wszystkich z podkulonym ogonem i aż smutek bił jej z oczu. Kiedy podeszliśmy, to od razu się położyła i poddała, uchyliła wręcz, kiedy tylko zbliżyliśmy rękę, żeby ją dotknąć, więc myślę, że była bita. Później przytulała się do nas, była bardzo potulna, posłuszna. Nie warczała, ani nie reagowała na żadnego mijającego nas psa, czy człowieka. Zadzwoniliśmy po animalsów, no i wzięli ją do schroniska, ponieważ my nie możemy teraz mieć pieska (2 króliki w kawalerce to by była wojna). Wiemy teraz, że ma 7 lat. Nie ma szczepień, sterylizacji, odrobaczenia. Jest mocno zaniedbana i wychudzona. Co prawda musi być teraz jakiś czas w schronisku (około miesiąca), ale może znalazłby się wśród was ktoś, kto chciałby zrobić tej psince nowy, dobry dom? Nie wiem jakie jeszcze tagi dać, żeby było chociaż trochę atencji, ale żeby nie kazano mi usunąć konto za spam, to dam jeszcze tylko #wykopefekt () A i tutaj jeszcze link do schroniska -> http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/8353 #psy
Pobierz S.....i - Mirki i Mirkówny z tagu #szczecin 
Razem z Różową znaleźliśmy dzisiaj na u...
źródło: comment_zgs6onPuc6TytuluzlgN44dBJQ2pTWwe.jpg
  • 11
@LaX: Aktualnie psiakiem zajmuje się, póki co, schronisko. Chwilę temu dostałem info, że ponoć zgłosiła się właścicielka, ale jeszcze nie zostało potwierdzone, czy to rzeczywiście jej psiak. Oprócz tego zgłosiła się jedna pani, która mogłaby go przygarnąć, ale dopiero w czasie wakacji, bo jest poza krajem i, jeśli dalej psiak będzie, nikt go wcześniej nie weźmie, to jak pomożemy jej z załatwieniem dokumentów itd. to psiaka przygarnie, czyli tak właściwie dalej
@LaX: Ta Pani, co wzięłaby psa ostatecznie, jak nikt by nie chciał do wakacji, to chciałaby piesa zabrać do Wielkiej Brytanii gdzieś, także myślę, że Podlasie, choć dzikie i nieprzystępne, to jednak byłoby lepsze logistycznie xD
I kolejny update - w końcu znalazł się rzeczywisty właściciel i psiak został już zabrany do właściciela - tylko taką informację uzyskałem. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie w porządku i psiaczek nie trafi znów tam, gdzie go znaleźliśmy. Dziękuję wszystkim za odzew :) Nie wołam nikogo, ani nic, bo potem ludzie będą się bali plusować moje posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)