Wpis z mikrobloga

na wykopie wszyscy pochylają się nad losem brzydkich kobiet i mężczyzn, ale co z takimi zupełnie przeciętnymi? to jest moim zdaniem najgorsze, bo jako przeciętna dziewczyna nie możesz mieć żadnych wymagań wobec faceta, nawet takiego 5+/10, bo od razu zrezygnuje z ciebie i poleci do jednej z mnóstwa 2/10, których znajdzie na pęczki, i która nie będzie miała żadnych wymagań poza tym, żeby ją po prostu wybolcował. tak więc przeciętne kobiety są skazane na przegryw i samotność, ponieważ nie mają szans ani u mężczyzn 5/10, bo ci wybiorą mniej wymagające, ale brzydzsze, ani u chadów 9/10, bo ci z kolei znajdą ładniejsze. to jest prawdziwa tragedia, a nie jakieś tam niezaruchanie czy stulejka. zapraszam do rzeczowej dyskusji.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #truestory #przegryw #tfwnobf #gownowpis
  • 64
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz

Generalizujesz zbyt bardzo. Sugerujesz że ludzie w okolicach 6-8/10 z wyglądu nie mogą byc bogaci i inteligentni? I od kiedy tyle to jest "srednie" ?

Pees: staram się, ale co chwila jakieś błędy mam i limity, nie wiem o co cho.
  • Odpowiedz
nie, tym przeciętnym jest źle, bo wydaje im się, że należy im się alfa co najmniej 8/10


@thexDguy: a nie należy? na wykopie piszą, że tak właśnie jest, że kobiety wiążą się z atrakcyjniejszymi od siebie, a z mniej atrakcyjnymi to tylko jak chcą z nich zrobić beta cucków
  • Odpowiedz
wystarczy wybrać się do pierwszego lepszego klubu, a potem wielkie rozczarowanie, że nie oddzwania po jednym numerku


@thexDguy: ehhh współczuję ci, to musiało być przykre doświadczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: ale to zupełnie jak w życiu, wszyscy zakładają że sobie poradzisz. Na Rozwala mnie ta skala 1/10. Skoro piszesz że jesteś średnia to i tak masz wyższą samoocenę niż średnia na portalu. Były przypadki w historii gdzie właśnie przeciętne kobiety uchodziły za piękności, jednak okupione to było tytaniczną pracą. Choćby taka Wallis Simpson, jej bronią byla elegancja. Słyszałam też że zwiazki pomiedzy dwoma ekstremalnie atrakcyjnymi osobami, też nie zawsze się
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Najgorzej to jak facet wygląda młodo, na studiach prędzej wyrwie gimnazjalistkę i licealistkę niż kogoś w podobnym wieku. A gdy już jest w okolicach 30-ki i chciałby wreszcie poznać normalną ogarniętą kobietę z którą mógłby spędzić resztę życia ,to zostają mu studentki albo samotne matki ,bo te ogarnięte dziewczyny w jego wieku są już po ślubach albo w związkach #przegryw.
  • Odpowiedz
nie, tym przeciętnym jest źle, bo wydaje im się, że należy im się alfa co najmniej 8/10, a rzeczywistość weryfikuje inaczej - hipergamia


@thexDguy: a czemu ma się nie 'należeć'? mamy jakieś społeczeństwo klasowe, czy coś?
  • Odpowiedz