•  

  150087 - 12 - 39 - 8 - 42 - 8 - 21 - 20 - 15 - 23 - 4 -8 = 149877

  2 tygodnie temu kupiłem sobie rower i wróciłem na dwa kółka na których kiedyś spędzałem sporo czasu,
  dojeżdżam do pracy (~4 km w jedną stronę) no i poza tym póki co dwa dłuższe (~40 km) wypady jeden Lipinki-Rywałd-Radzyń Chełmiński-Grudziądz, a drugi po Grudziądzu (Tarpno-most autostradowy-Rudnik-Tarpno)

  W tym tygodniu to już 210km!
  #rowerowyrownik #ruszmirko #100km #200km

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
  Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
  Samo liczy, to chyba magia
  Skrypt się nie myli, to inni się mylą
  Będą z tego ładne wykresiki
  Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

  •  

   dojeżdżam do pracy (~4 km w jedną stronę) no i poza tym póki co dwa dłuższe (~40 km) wypady jeden Lipinki-Rywałd-Radzyń Chełmiński-Grudziądz, a drugi po Grudziądzu (Tarpno-most autostradowy-Rudnik-Tarpno)

   @antros: Nie łącz proszę kolego takich dystansów. To sobie rozpisz jako np. 50-50-50-60. Już nie mówimy, żeby pisać każdy osobno, ale nie podawaj proszę łączonych dystansów > 100km, bo takowe są jakby zarezerwowane dla dłuższych wycieczek. Chyba że Cię źle zrozumiałem i to jest jakaś inna wycieczka ponad 200km.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W tym temacie postujemy muzyków których szanujemy. Ja zaczynam: Krzysztof Skiba (Big Cyc)
  #muzyka #glupiewykopowezabawy #pdk

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  jakie fakty odnośnie fizjologii człowieka najbardziej was zszokowały?

  bo ja tak przez połowę podstawówki myślałam, że jądra znajdują się na czubku penisa. przeżyłam szok na wudeżecie, kiedy okazało się, że tak nie jest. kolejnym zaskoczeniem był wzrost warg sromowych w okresie dojrzewania, pokazywałam je nawet mamie, żeby oceniła czy wyglądają normalnie XD i w końcu ostatni głęboki szok to w gimnazjum przy informacji o rozcinaniu krocza podczas porodu, przeraziło mnie to śmiertelnie. i jeszcze nie wiedziałam, że nieopróżnione ze spermy jądra bolą.

  #gownowpis #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #medycyna #nsfw
  pokaż całość

  odpowiedzi (153)

 • avatar

  Trzeba być niezłym głupkiem żeby w siebie wpychać napoje typu Redbull czy monster. Takie ilości kofeiny mogą prowadzić do kardiopatii. Dodatkowo tauryna zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego... Co w połączeniu z kofeina potęguje efekt.Ilosci kofeiny dodatkowo są wyższe niż na etykietach. Do tego ogromne ilości cukru... i pewnie coś by się tam jeszcze znalazło o czym nie trzeba informować.
  Ludzie są coraz glupsi.
  #energetyki
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)