Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich osób, które czekają na swoje konto Steem, a które mają konto na githubie.

Utopian właśnie dodał możliwość rejestracji konta Steem, na podstawie weryfikacji aktywności konta githubowego:

- https://signup.utopian.io/

Jeżeli ma się wystarczającą aktywność githubową, to konto zakłada się w ciagu kilku sekund, jeżeli algorytm oceniający aktywność stwierdza, że aktywność jest za mała, to podobno wtedy jest dodatkowa weryfikacja SMS.

Jaka aktywność na githubie powinna być wystarczająca? W 100% nie wiem, bo nie ja jestem autorem algorytmu oceniającego i nie znam jego parametrów, natomiast spróbowałem przed chwilą zarejestrować konto z githuba mojej żony, gdzie aktywność powiedzmy sobie - nie za duża, i przeszło bez problemu bez dodatkowej weryfikacji.

Więcej na:
- Utopian Signup - Immediate STEEM Account Creation for Open Source Contributors


#kryptowaluty #steem #steemit #dtube #dlive #programowanie
Pobierz
źródło: comment_KMwjIMmgFEBVhUMCW4g1GrKT4qvaNT8E.jpg
  • 5
Ogólnie warto się samym utopianem zainteresować. Ciekawy projekt, chociaż miewają swoje fuckupy (w sensie skomplikowane regulaminy), ale to fajna organizacja, która może wspomagać programistów open source, więc jak ktoś tworzy takie oprogramowanie ... może dostać lekkie wsparcie finansowe
czy już działają?


@noisy: @fervi: działają, ale bez frontendu. Blockchain jest skanowany pod względem odpowiednich tagów # utopian-io, i np. # development. Takie artykuły moderatorzy utopiana sprawdzają i podbijają. Oczywiście musi być zachowane odpowiednie formatowanie i wartość merytoryczna ;)