Wpis z mikrobloga

@tomasz-terlecki: No też wolałbym della, ale podoba mi się jedynie XPS, a do 4k ciężko znaleść coś fajnego, albo o podobnej specyfikacji co ten Envy. Troche boje się HP, chociaż recenzje ma dość dobre.
Właśnie się zorientowałem, że zamiast się kulturalnie przywitać to napisałem "#!$%@? Mirki" XD

@404unknownuser: MBA jest spoko, ale jednak chciałbym cos mocniejszego za w moim budżecie nie kupie MBP.
@mun88 no bo to masz generacje xps ów. 93xx 43 50 60 70 i teraz wyszła najnowsza na 2018 rok - 9380 z tego co się ogląda po recenzjach na YT to zawsze polecają i wymieniają jako najlepszego ultrabooka, bateria wytrzymuje ponad 10h laptop jest wielkości macbooka air 12, więc na podróże jak znalazł
@mun88 głównie to generacja procesora i co się wiąże karty graf. W najnowszym są tylko matryce za szkłem, jest też czytnik linii papilarnych, dwie kamerki internetowe, nowe mikrofony i całkiem inne porty zastąpione usb-c co wiąże się z używaniem przejściówek. Do tego z lewej strony jest w nich thunderbolt 3 z 4terema liniami pcie co się przydaje przy egpu (zewnętrznej karcie graficznej). Na allegro uważaj na inne klawiatury uk i de.