Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak: Moim zdaniem test nie jest miarodajny.

A. Na początku filmu walisz w sejf, który jest ustawiony bokiem (pod kątem) względem Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

B. Kolejny test to ten, w którym kursanci strzelają w niego. Postawiłeś sejf 100 metrów dalej, a to jest spora odległość. O ile % spadła (jaka była) energia pocisku w momencie trafienia w sejf? ( ͡° ͜ʖ
@BrzydkiBurak: Ale po co obrażasz na tych schematach?

W moim wpisie zwróciłem Ci uwagę, że test nie jest miarodajny, bo uderzasz:
1) W sejf pod dużym kątem zarówno twierdząc że pocisk nie jest w stanie przebić warstwy zabezpieczenia, ale nie pozwalasz nawet obiektowi który uderza z duża energią tego spróbować zrobić w warunkach które sam omówiłeś w materiale wideo.
2) Z dużych odległości co wpływa na energie pocisku w momencie uderzenia.
@bayess: mam juz pewnosc ze jestes zwyklym "internetowym specjalista". ktos kto ma chocby znikome pojecie o broni nie zapyta o A a zamiast pytac o B uzyje google i sprawdzi tabele balistyczne. nie tylko nie sluchasz filmu ale nie potrafisz nawet zrozumiec dwoch prostych szkicow. umknelo ci tez najwazniejsze ze moim zadaniem bylo #!$%@? sejf a nie przeprowadzac testy dla imp.
@BrzydkiBurak: Ok, niech Ci będziecie. Ta rozmowa do niczego nie prowadzi, bo wypierasz się chociażby podstawowych zasad fizyki dot. energii, szkoda mi czasu na gościa z przerośniętym ego, pa...