Wpis z mikrobloga

grał już pierdzące zwłoki, więc szczyt kariery ewidentnie za nim


@MagnaPomerania: Jeśli masz na myśli komercyjny sukces, to być może. Ale szczyt artystycznej kariery zdecydowanie dopiero przed nim, widać, że bawi się kinem, szuka dla siebie miejsca, próbuje swoich sił w oryginalnych projektach, w różnych gatunkach i to całkiem udanie wygrzebując się z szuflady, w której inni dziecięcy aktorzy zostają na zawsze.

Myślę, że warto się temu przyglądać.
Jeśli masz na myśli komercyjny sukces, to być może. Ale szczyt artystycznej kariery zdecydowanie dopiero przed nim, widać, że bawi się kinem, szuka dla siebie miejsca, próbuje swoich sił w oryginalnych projektach, w różnych gatunkach i to całkiem udanie wygrzebując się z szuflady, w której inni dziecięcy aktorzy zostają na zawsze.


@to_juz_przesada: A przeczytałaś mój kolejny komentarz? Przecież napisałem, że to żart był...
Hermiona z kijem w dupie - idealny awatar
@ColdMary6100 brał udział też w sztuce w której musiał świecić benisem na deskach teatru, więc gość odważnie sobie poczynia, zapewne ma sporo ofert i może wybierać te które zwyczajnie nie są nudne. Oglądałem i ten film z kobietą w czerni i jak grał pierdzące zwłoki i wydaje się spełniać w takich projektach, zwyczajnie swoje role fajnie odgrywa