Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na sos boloński z makaronem tagliatelle, prawdopodobnie najlepszy włoski sos

  Przepis jest bardzo prosty i z wykonaniem go poradzi sobie chyba każdy. Cały sekret tkwi w długim gotowaniu. Większość składników z łatwością dostaniecie w większości polskich marketów, problem może być jedynie z panchettą ale ją można spróbować zastąpić zwykłym boczkiem. W znalezisku vlog z gotowaniem, w powiązanych link do klasycznego przepisu w wersji pisanej.

  Mam nadzieję, że przepis Wam się spodoba i urozmaici waszą kuchnię. Jak zawsze czekam na zdjęcia waszych potraw (oznaczajcie mnie). W znalezisku jako komentarz również wyniki ostatniego konkursu kulinarnego.

  Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

  Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
  _______________________________________________
  Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

  PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy
  PPS Zapraszam również na mój tag podróżniczy #roadtripbus
  pokaż całość

  odpowiedzi (126)

 • odpowiedzi (19)

 • avatar

  To pani to Myrna Nazzour, mistyczka i stygmatyczka z Damaszku, udziela namaszczenia Dudzie. Podczas objawien Matki Boskiej, jakie miewa, wydziela jej sie wydzielina, ktora zbiera w woreczek foliowy i jedzie dalej namaszczac. #bekazkatoli #duda #wtf

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (24)