Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Wybieram się na kilka dni do Barcelony w czerwcu i kombinuje jakiś nocleg przez airbnb.

Może jest na sali jakiś Mireczek, który ma doświadczenie w podróżach i poradzi, w jakich dzielnicach/okolicy warto brać nocleg, a gdzie kompletnie nie.

Ścisłe centrum? Obrzeża + transport publiczny (nie będziemy mieć samochodu). Coś innego?

Z góry dziękuję za informacje!

#pytanie #podroze #hiszpania #barcelona
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nokiius: jeśli nie boisz się hosteli, to Hola Hostal. Są na Booking, zapłaciłem za trzy noce że śniadaniem w grudniu 120zl, a do tego doszedł jeszcze zwrot 50zł. Wielki plus, że jest to rzut beretem od Sagrady. Z AirBNB nie pomogę ¯\_(ツ)_/¯
@Nokiius: Z AirBNB mozesz miec problem. Wladze BCN ostro z tym walcza, i czasami naprawde ciezko znalezc dobre miejsce. Nie przestrasz sie jesli beda Ci gadac jaki to zly jest Raval - duzo lepiej tam, niz na przyklad w okolicach Camp Nou. W razie czego, pisz na priv.
@Nokiius: ja jadę we wrześniu i mam ogarnięty nocleg przez airbnb. 14 euro za noc, tylko ja walę solo trip i to pokój dla jednej osoby. obok sagrady famila. jak chcesz link to priv