Wpis z mikrobloga

@chuda_twarz: @play_it_Sam: @lilagirl:

Czy w Polsce powinniśmy zlikwidować gun free zones w szkołach i dać broń nauczycielom?


W Polsce gun free zones są tylko na terenach prokuratury, niektórych sądów i instytucji administracji państwowej, portach (kluczowe miejsca w portach morskich).

Do szkoły (w Polsce) możesz wnieść kałacha (jeśli posiadasz pozwolenie sportowe, kolekcjonerskie itd.) i wg. prawa jest to legalne. Naklejki zakazujące wnoszenia/posiadania broni na terenie galerii handlowych, szkołach, firmach gówno
@lilagirl:
Przypomnę Ci Twoje pytanie:

Czy w Polsce powinniśmy zlikwidować gun free zones w szkołach i dać broń nauczycielom?


Po przeczytaniu, stwierdziłem, że Twoje pytanie zawiera w sobie błąd, ponieważ w polskich szkołach nie obowiązuje coś takiego jak "gun free zones". Dlatego napisałem, gdzie mniej więcej występują GFZ w Polsce.

Nie wysnułem z tego żadnego wniosku, ani twierdzenia, że to jest powodem braku strzelanin w Polsce.

Skąd Ty wysnułaś taki wniosek,
Skąd Ty wysnułaś taki wniosek, też nie wiem. Prawdopodonie reagujesz zbyt emocjonalnie, albo jesteś zwyczajnym hoplofobem (co również wiąże się z emocjami takimi jak strach).


@lurkingbat: Albo jest trollem-baiciarzem, który próbuje rozpętać gównoburzę, którego żadne merytoryczne argumenty go nie interesują. ¯\_(ツ)_/¯