Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MatthewDuchovny: oczywiście, jesteś lepszy od innych a reszta to debile, widzę ego się broni mocno :D

Według mnie buddyzm i medytacja to zwykłe uciekanie od rzeczywistości, jak gry komputerowe, jak używki czy cokolwiek tego typu. Niektórym trudno się pogodzić że to wszystko może zwyczajnie nie mieć sensu, tym bardziej komuś kto zainwestował w to dużo czasu, energii albo i hajsu. To naturalny odruch żeby bronić własnych przekonań, nikt nie chce myśleć
  • Odpowiedz
@jestem_ponad_tym_wszystkim

Cieszę się, że masz własne zdanie. Oznacza to, że jesteś ciekawy świata i w sumie też chcesz wiedzieć "coś więcej" o życiu a przynajmniej próbujesz. Nie przyjmuj tylko, proszę, że na pewno masz rację, tym bardziej, że nie masz pojęcia o temacie. Co wnioskuję na podstawie absurdalnych stwierdzeń.

Nigdzie nie napisałem, że jestem lepszy. Tylko Twoja wypowiedź świadczy o całkowitym braku zaznajomienia z tematem i patrzysz przez pryzmat stereotypów które sobie
  • Odpowiedz
@jestem_ponad_tym_wszystkim: Pomedytuj tak uczciwie sama ze sobą, zgłębi trochę tę filozofie. Przekonasz że się mylisz, ja rozumiem że ludzie lubią piętnować wszystko co jest inne od ich własnego zdania. Ale niestety zanim się coś zacznie komentować to jednak wypada się w to zagłębić aby nasze wypowiedzi miały jakieś przełożenie z naszych doświadczeń.
  • Odpowiedz
przecież cały buddyzm to jedna wielka ucieczka od rzeczywistości, chwytają się tego ludzie którzy nie dają sobie rady i tyle


@jestem_ponad_tym_wszystkim: Tak - mylnie - twierdzą ci, którzy nie mają zielonego pojęcia o buddyzmie.
  • Odpowiedz
o już widzę udało się #!$%@?ć buddystów :) wystarczy mieć własną opinię.

Hipokryci.


@jestem_ponad_tym_wszystkim:

- Ziemia jest płaska
- Gadasz bzdury
- O, już widzę udało się #!$%@?ć fizyków, wystarczy mieć własną opinię. Hipokryci.
  • Odpowiedz