Wpis z mikrobloga

@EagleOfFreedom Kolejny. Czyli jak widzisz parę gdzie kobieta jest gruba to tłumaczysz sobie, że facet jest zdesperowany a marzeniem otyłej kobiety jest być traktowana jak zabawka i tylko wykorzystana? (ʘʘ) Widać, że z kobietami za dużo do czynienia nie macie
@EagleOfFreedom: Nie mam żadnego kija w dupie, po prostu wnerwia mnie takie gadanie. Oczywiście, że najważniejszy jest charakter. Ale też dla każdego ładne i podniecające jest co innego, jestem pewna, że nie brakuje amatorów grubszych kobiet którzy chcą się nimi tylko zabawić, jak w tym tekście. A was śmieszy i nie dowierzacie, że dziewczyna może pisać takie teksty z własnego doświadczenia. Z resztą pisane są takie teksty jakie są modne -
@EagleOfFreedom: Ale to nie jest troszkę ich wina, że myślą tą dolną cześcią ciała i dają z siebie zrobić bankomat, są zaślepieni do tego stopnia, że nie wiedzą nawet na jaką kobietę trafili? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja tam gardzę zarówno zdradami jak i takim oszukiwaniem i myślę, że to jednakowo złe. Bo taki facet potrafi mamić kobietę, wmawiać jej, że jest jedyna, ukochana i takie tam
@Oompa-A: może trochę jest za gruba, ale nie jest brzydka. Ta piosenka mówi ogólnie o problemie związanym z molestowaniem seksualnym, nie chodzi konkretnie o nią, ona jest tylko artystką i przedstawia ogólnie problem, o którym ostatnio zrobiło się głośno m.in. w Hollywood.