Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co myślicie o samotnym wychodzeniu np. do kina, na koncert, do pubu/klubu, czy muzeum? Chodzicie czasem sami? Poszlibyście?

Kilka miesięcy temu rozstałam się z facetem i mimo, że mam różnych znajomych, z którymi regularnie spędzam czas, to jednak przychodzą momenty, że mam ochotę gdzieś wyjść, ale jedna koleżanka ma chłopaka i z nim spędza wieczór, ktoś jest w pracy, ktoś ma już inne plany i tak zostaję sama. Zastanawiam się nad takim wychodzeniem, bo może wtedy też udałoby się poznać kogoś nowego, ale nie należę do przesadnie odważnych osób i obawiam się, że czułabym się nieswojo i ludzie postrzegaliby mnie jako #przegryw.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 24
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pamiętam, kiedy ostatnio wyszłam do kina/galerii z kimś, podobnie z podróżami - jeżdżę sama albo (zdecydowanie rzadziej) z chłopakiem. Nie ma w tym nic dziwnego, a dużo się można nauczyć - przede wszystkim spędzać czas sama z sobą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na koncert spoko, przecież podczas koncertu i tak z nikim nie gadasz, poza tym możesz się ustawić gdzie chcesz, nawet przy dobrych wiatrach kogoś poznać. Podobnie w sumie jest w kinie, chociaż nie jestem jakimś kinomanem i sam raczej do kina nie chodzę. Natomiast do baru/klubu IMO nie warto samemu-nudno, ciężko się samemu dobrze bawić, 99% osób w takich miejscach jest z kimś i raczej nikt nie chce szczególnie w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Do muzeów i na koncerty nie chodzę w ogóle. Ale do kina zdarza mi się chodzić samemu i nawet to lubię. Mogę wszystko zrobić po swojemu i odpada uzgadnianie czy film jest ok czy nie :) Do pubu też oczywiście - zawsze się z kimś pogada randomowym, poznałem w ten sposób masę ciekawych ludzi.
  • Odpowiedz