Wpis z mikrobloga

@onmatopeja: no i super, gratuluję szczodrej i zaradnej rodziny. To bardzo pokazuje jak duży wpływ na start dziecka mają nie tylko rodzice ale cała bliższa i dalsza rodzina. Dlatego ja z biedackiej patologii nawet nie zamierzam mieć dzieci bo z automatu przegrają xD
  • Odpowiedz
@onmatopeja: ja zebrałem ze 4000 ale mame jak ze mną liczyła do doliczała prezenty, rower i aparat i tak naprawdę nie wiem ile było gotówki. potem jak byliśmy na zakupach to było "a ta koszulka to będzie za twoje pieniądze z komunii" i tym sposobem pożegnałem się z pieniędzmi. kupiłem sobie tylko odtwarzacz mp4 którego jako 9-latek wcale nie potrzebowałem (no w tym wieku nie za bardzo ma się gust muzyczny)
  • Odpowiedz
@onmatopeja: pamietam jakby to było wczoraj - 2300pln i wszystko wydane na PSX na giełdzie przy Batorego w Warszawie wraz z kilkoma grami w brązowych kopertach <3
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Na swojej zebrałem jakieś 2400 zł (przynajmniej o tylu wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) plus rower i jakieś bombonierki. Do tego zamiast limuzyny jechałem Fiatem 126p. Czuję się jak jakiś plebs xD
  • Odpowiedz