Wpis z mikrobloga

Przecież już od dawna wiadomo że fundacja miała kose z tymi ludźmi. Dopiero teraz zerwali ?:D chodzi o maile które specjalnie udostępnili żeby zwiększyć FUD na IOTA . Gdyby zerwał bosch albo Fujitsu, wtedy bym się martwił . Uciekajcie ! IOTA SCAM! Macie racje . Śmieszy mnie tylko że ostrzegają nas ludzie którzy mają po 100 zł wpłacone w IOTA a płaczą jak by tracili miliony. Ludzie którzy mają sporo włozone w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Powiedz mi który zespół krypto wynajmuje prawników żeby zastraszać fudziarzy ?

@veker: Nie fudziarzy, a pseudonaukowców. Kto normalny mówi, że coś znalazł ale nie chce podać na to dowodów w sposób zgodny z metodami naukowymi? Kto zabiera się za badanie czegokolwiek mając świadomość sprzeczności interesów z tym co bada?
Powiedz mi, jaki inny zespół krypto zarejestrował się jako fundacja non-profit, żeby działać w granicach prawa?
@Luszian: Nie ma nowego fudu to odgrzewają stary. Tak czy inaczej Iota mogłaby się ogarnąć, od pół roku próbują wydać portfel. Jak nie zmieszczą się do 3 czerwca jak zapowiadali to widzę spadki.
@veker: No dobra, jeżeli to SCAM, to teraz odpowiedz mi na kilka pytań.
1) dlaczego nie zostawili sobie większość tokenów jak twórca ripple, ethereum itd.
2)Po co legalizowali to jako fundacje, skoro mogli funkcjonować jak reszta teamów, teraz w razie gdyby znikneli z kasą poszli by siedzieć, będąc pod Niemieckim prawem.
3) Dlaczego ludzie dla których to co robią i mówią ( czyt dr, prof itd ) ręczą swoim słowem ryzykując
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Manah: To prawda, wolno im to idzie. Nie dziwię się jednak, bo kombinują żeby wszystko było zgodne z prawem na całym świecie. Wiele ograniczeń musieli obejść. Teraz np. sytuacja z AppStore.
@Wildangel: przecież wszystkie ICO zakładają fundacje, uczestniczyłeś kiedyś w ico lub w private sale, pre sale?
Zazwyczaj team zostawia sobie mniej niż 50% tokenow zablokowane na kilka lat, jest hype na krypto to przyłączają się firmy czas to zweryfikuje. Jak wcześniej mówiłem ona dużo % już nie pociągnie, lepiej wrzucić w jakieś ICO i zarobić ładny %. Jeszcze żeby portfela nie mogli ogarnąć ehh
@veker: Jak wszedłem w świat krypto, to wszędzie czytałem że ripple to śmieć i z 0.0001 doszedł do 0,20 i już więcej nie pociągnie. Każdy pisał że właściciel ma najwiecej ripple i to scam itd itd. Wtedy idąc z falą pozbyłem się ich stwierdzając że może mają racje. Następnie wyskoczyło na 3,6$ a ja patrzylem na to z boku. Nawet jeżeli się nie mylicie, uważam że to są moje pieniądze i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veker: Założyć fundację to nie sztuka, też możesz to zrobić. Zarejestruj oficjalnie fundację zajmująca się krypto która będzie organizacją non-profit. Masz fundację Blockstream, ale ona nie jest non-profit, ma konkretny plan biznesowy związany ze sprzedażą sidechainów.
Fundacja IOTA nie ma 50% tokenów i nie przyznała sobie ich sama.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
np. wanchain ma fundacje non-profit

@veker: Znajdź dokument potwierdzający rejestrację organizacji Wanchain, bo szukam i za chiny znaleźć nie mogę. Chyba, że w Singapurze nie wymagają rejestracji ( ͡° ͜ʖ ͡°). W Niemczech trzeba i Fundacja IOTA ma dokumenty, który każdy może sobie sprawdzić. https://blog.iota.org/iota-foundation-fb61937c9a7e

bronicie tej ioty jak sekta dascoina

Sekta dascoina go nie broni, bo nie ma jak ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Luszian: ehh mam szukać sekciarzowi użyj googla, nie zwalisz se do iotki bo nie ma ona tylko fundacji non-profit xD Na #!$%@? robic wpis (wrzucać dokument potwierdzający) tak długi ze sie jest fundacją non-profit, widać że u ioty postawili na marketing a nie na rozwój xd

ja pitole beke mam z was, wyznawcy ioty xD

mireczku jeszcze jest szansa na wyleczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Luszian: @Wildangel: Skoro IOTA jest taka fantastyczna i tak jej bronicie to napiszcie może zalety tego projektu albo wytłumaczcie czemu siec i portfel ciagle nie działają albo czemu mimo tak niesamowitego rozwoju (jak to niektórzy twierdzą tutaj, ale też na redditach) koordynator jest caly czas wlaczony.

Póki co Waszym jedynym argumentem jest bosch/VW i fundacja non-profit, schodzenie w kazdej dyskusji na temat parnerstw/umow nie swiadczy dobrze o projekcie i tylko