Wpis z mikrobloga

@Smule: Masz 100% racji. Projekt nie działa jak powinien, portfel jak dla mnie jest dobry, w czym problem? To że debile nie potrafili wpisać 81 razy "sfklhsldkjfl" i potracili środki , nie jest niczyją winą.

"Dobry projekt (krypto) obroni sie swoim zastosowaniem/szybkoscia/bezpieczenstwem/decentralizacją"

Tylko powiedz i co z tego ? Jest tylko jedna prawdziwa kryptowaluta, i jest nią Bitcoin.
Reszta to śmieć który próbuje go przegonić, i nawet jeżeli go przegoni dzięki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@veker: Przecież Ci powiedziałem, że nic nie znalazłem, dlatego pytam Ciebie skoro dajesz taki przykład to chyba masz jakiś dowód na potwierdzenie swoich słów, a nie rzucasz je na wiatr.
Jakim trzeba być ignorantem, żeby nie wiedzieć co daje status fundacji non-profit. Poszukaj i się doinformuj zamiast pisać jak potłuczony.

wytłumaczcie czemu siec i portfel ciagle nie działają

@Smule: Jak Ty dalej twierdzisz, że portfel nie działa to nie mamy
  • Odpowiedz
Jak Ty dalej twierdzisz, że portfel nie działa to nie mamy o czym rozmawiać.


@Luszian: Nigdy nie używałem portfelu IOTA ale jak nawet na wykopie ktoś znowu pisze że portfel się buguje albo nie działa to coś chyba jest nie halo? BTC ma o wiele więcej użytkowników niż IOTA i dziwnym trafem skarg na niedziałający portfel jest o wiele mniej, więc coś musi być na rzeczy.

Wystarczy wejść w opinie portfela
  • Odpowiedz
@Smule: Cóż, nie mogę Ci zarzucic że źle piszesz, jednak osobiście wolę poczekać do tego "magicznego Q" . Jeśli okaże się to zwykłym shitem, lepiej nie pakować pieniędzy w to. Dużym plusem , przynajmniej w planach jest to , że sieć będzie działać w raz z większą ilością osób ( nie poprzez koparki ) co osobiście bardzo mi się podoba.
Darmowe fee nie jest tutaj jakimś wielkim plusem, ponieważ inne krypto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nigdy nie używałem portfelu IOTA ale jak nawet na wykopie ktoś znowu pisze że portfel się buguje albo nie działa to coś chyba jest nie halo? BTC ma o wiele więcej użytkowników niż IOTA i dziwnym trafem skarg na niedziałający portfel jest o wiele mniej, więc coś musi być na rzeczy.

@Smule: Ja się nie dziwię, w końcu to nie jest blockchain, a tangle. Inna technologia i inne działanie portfela. Nie
  • Odpowiedz