Wpis z mikrobloga

Mirki vaperzy takie pytanie do Was: mam volisha v4 i jest okej, ciut mi chlapie, czasami grzałka siada i po tygodniu, szału nie ma. I przeczytałem gdzieś na forum, że prawdziwa radość z efajek zaczyna się od 300zł wzwyż, to prawda? chodzi mi o jakość tego co wciągam do płuc, smak oraz sprawy techniczne jak chlapanie liquidu etc. Co sądzicie? volish v4 a wydanie 300zł+? ma to sens? czy jako taki laik, gdzie palę bo palę a nie jaram się chmurą, zauważę różnice?

#vape #epapierosy #epapieros
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Artevalde: Niestety wolisz tak ma - to tak jakbyś napisał "mam malucha, krztusi się, odpala tylko na pych, wycieraczki nie działają, jest lipny a ludzie mówią, że auta za 5 koła to jest życie. Czym to się różni?" Tak naprawdę to wszystkim, tylko i liquidu więcej bierze ;)
@Artevalde: poczujesz różnicę i to bardzo. Ja bym powiedział 400+ ale szybko się zwróci. Oczywiście nie kupuj sklepowych liquidów, bo zbankrutujesz.

Rób swoje: glikol, gliceryna, baza 50mg z idymu, aromaty, buteleczki po jakieś 50ml.

Mi na dwie osoby wychodzi około 40zł miesięcznie.

Korzystam obecznie z Voopoo drag + limitless XL, mojej żonie kupiłem taki sam zestaw. Póki co działa chyba najdłużej ze wszystkich. Koszt zestawu to około 229 za draga i