Wpis z mikrobloga

jako wieloletni kierowca saabolotu chętnie ci pomogę, ale wyjaśnij najpierw o co ci chodzi.
najpierw piszesz, że chcesz kupić saaba ze szwecji, a chwilę później że zarejestrowany w Polsce ewentualnie z zagranicy...
???
@sir_prize: Mam 2 opcje, albo sprowadzany i sam rejestruje, ale jest możliwość kupna już zarejestrowanego tutaj, przymierzam się bardziej do tego jeszcze nie przerejestrowanego. Mam numer rejestracyjny, ale ze strony która podał @high_hopes po tłumaczeniu nie wynika czy miał jakąś kolizje czy był podtopiony. Auta są u handlarza. @RoBee a może teraz?
@bystry91ldz: spróbuj tej strony https://biluppgifter.se/
sprawdziłem na podstawie swojego auta - oprócz numeru rej. wyszukuje też po numerze VIN.
nie wiem niestety czy to nie dotyczy tylko aut aktualnie zarejestrowanych w szwecji.
ewentualnie powiedz dokładniej czego szukasz, w szwecji saabów jest na pęczki, może pomogę ci coś znaleźć tu na miejscu...
@sir_prize: @sir_prize: Tego szukam Saab 9-5 2.3 Vector, 250 tys. przebiegu, 2005, Silnik 2.3 Turbo 185 KM, automatyczna skrzynia biegów, na miejscu mam cenę 15k, dziękuje za stronę ;) na pewno się przyda, auto nadal ma Szweckie blachy jeszcze, więc musiałbym je sam przerejestrować. Głównie chodzi mi o to czy nie był gdzieś bity.
@sir_prize: Dzięki za pomoc, ale samo sprowadzenie auta to jest dodatkowy koszt + wyjazd oczywiście tam i sprawdzenie stanu pojazdu, a budżet delikatnie ograniczony ;) Ale jak coś będę potrzebował to na pewno się do Ciebie odezwę i jak będziesz w Łodzi to zapraszam na piwko ;)