Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@consummatumest: bardzo mi przykro, gdyby na mnie trafiło to takie wyznanie na pewno nie zostałoby odrzucone. Niestety w obecnej formie działania AMW takie sytuacje są niestety nieuniknione, dlatego działa anonimowy kontakt na który można się odzywać. Nie zdarzyło się jeszcze, żebym odmówił komuś dodania odrzuconego wyznania, które powinno zostać opublikowane.
@NoFapForever: na jaki temat? dupy nie będę oceniał bo jestem gejem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no fajniutko, ale mnie jedno zastanawia. jak wy namawiacie swoje dziewczyny do tego?
"ej chodź zrobie ci zdjęcie jak masz dupsko popisane markerem i wrzucę na portal dla prawiczków" xD

ale i tak szanuje, takie zdjęcia zawsze wywołują ból dupy u kobiet tu obecnych więc chyba warto xD
  • Odpowiedz
OP: @saawi Tylko Snapseed do zmiany zdjęcia na czerń i biel, przecież gdybym miała to idealizować, usunęłabym pryszcze, co nie @Chlopiec_z_drewna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wysztiglowany - były kłopoty ale się udało ;)
@zielonka-senpai zależy jaką masz definicję prostytucji.
@IcanFlaj - heban, za hajs z prostytucji jak to ujeła @zielonka-senpai ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lipathor - jak 60% pozostałych zdjęć na tagu.
  • Odpowiedz
@consummatumest: Anonimowe nigdy nie powstaly by trzymac jakikolwiek poziom xD Jesli twoje wyznanie jest dla Ciebie wazne a zostalo z jakichs powodów odrzucone to skontaktuj sie na priv, kilka osob juz tak zrobilo i takie wyznanie zawsze dodawalem.
Dyskrecja gwarantowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz