Wpis z mikrobloga

@Kulturalny_Jegomosc90: i tak i nie. Bo jak będziesz tak się usypiał to w końcu organizm się przyzwyczai do 1 browara i bd musiał pic 2,3 aż czteropak wjedzie. Zacznij myśleć o zmianie roboty jak nie umiesz zasnąć tak rano. Spróbuj w stoperavh :)
@anhydryt: @Ubiprom: @lewoprawo: Luuuuz Mirki. Cholera nie wiedziałem że aż tak Was rozjuszę... Więc muszę Was uspokoić. Nie piję browara rutynowo po nocnej zmianie. W sumie nawet nie pamiętam kiedy ostatnio wypiłem browawa o tej porze po pracy. Stał w lodówce i naszła mnie ochota. Mam nadzieję że te rady i ostrzeżenia nie są w własnej autopsji.
A #!$%@?.....zamykam tą butelkę , nie dopije tego. Odechciało mi się... -.-
rzuć kamieniem jezeli w życiu nie wypiles grama alko, bialorycerzyku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Kulturalny_Jegomosc90: kto powiedział że nie wypiłem? Oczywiście że wypiłem. Gdy byłem młodszy zdarzało mi się nawet nieraz totalnie upodlić. Natomiast w momencie gdy alkohol jest potrzebny aby normalnie funkcjonować zaczyna uzależnienie. I możesz to sobie tłumaczyć na milion sposobów, potrzebą uspokojenia, wyczilowaniem, potrzebą szybkiego zaśnięcia czy jak tam chcesz ale jak bardzo byś