Wpis z mikrobloga

@ziel0ny: Bo "jaranie się" Netfliksem to w większości radość z tego że można za niewygórowany abonament obejrzeć coś fajnego, legalnie i w dobrej jakości zamiast szukać seriali na torrentach/cda/chomiku i pierdzielić się z ustawianiem tego pod odtworzenie na czymś innym niz komputer.
@ziel0ny: No to tak jak mówiłem, większość "jarania się Netfliksem" dotyczy całego serwisu, a jaranie się produkcjami to już w przypadku poszczególnych produkcji a nie całokształtu portfolio Netflix Originals. Generalnie większość ich produkcji trzyma dobry poziom, takiego solidnego oglądadła, z paroma wypadkami przy pracy i paroma perełkami.
No w dark muzyka była dobra i to w sumie tyle za co moge pochwalić ten serial, fabuła jest tam tak dziurawa jak ser szwajcarski


@ziel0ny: a napiszesz co dokładnie w fabule jest tam dziurawe? Bo ja nie pamiętam żadnych rażących nieścisłości, według mnie właśnie fabuła była jedną z mocniejszych stron tego serialu - złożona z naprawdę wielu wątków, a trzymała się kupy bez problemu.

Poza tym jest jeszcze Bardzo fajny
@ziel0ny:



Natomiast odnośnie oceny gry aktorskiej mam odmienne zdanie, mi się bardzo podobała, nawet biorąc pod uwagę to, że z reguły nie przepadam za niemieckimi produkcjami. Aktorzy stworzyli świetny klimat w połączeniu z muzyką oraz scenerią, może ie wszyscy byli idealni, ale ci grający mniej ważne role aż tak nie rzucali się w oczy.

Co do liczby bohaterów to rozumiem że może to być irytujące,faktycznie było ich dużo, co też nie
@ziel0ny: No to bolało Cię cały sezon coś co wydaje mi się że właśnie obaliłem (DNA, bo co do przeszukiwania jaskini to można by się spierać). A co do "gdybym szukał to zapewne znalazłby tego więcej" - gdyby faktycznie było dużo nieścisłości, to myślę że miałoby to odzwierciedlenie w ocenach, które są dość wysokie, nie widziałem nigdzie komentarzy odnośnie nieścisłości fabularnych w dark, a wręcz przeciwnie - dużo aprobaty co do