Wpis z mikrobloga

straszne cyrki w tym sejmie.... juz dawno powinni wszystkich protestujacych schaltowac i wyrzucic. jak mi ta baba mowi ze jest w domu i wiesza sobie pocztowki na scianach parlamentu to ja juz w ogole watpie w nasz 'rzad'.. przeciez to jest wstyd na skale swiatowa, jak tak mozna? gdzie jest straz marszalkowska, oni w ogole legalnie tam koczuja? #sejm #protest ##!$%@?
polejboniewyrobie - straszne cyrki w tym sejmie.... juz dawno powinni wszystkich prot...

źródło: comment_4CT1kTbSrjDLQpbVeErTFRCXfD9qjW30.jpg

Pobierz
  • 8
@polejboniewyrobie: podobno jesteś pełnosprawny i podobno potrafisz logicznie myśleć, ale widocznie twoje szare komórki nie ogarnęły myśli, że ci ludzie od lat w swoim ciężkim życiu nie robią nic innego jak opiekują się 24h/dobę swoimi dziećmi a w jedynej wolnej chwili protestują i głośno mówią o tym, że wszyscy mają ich w d4 począwszy od lsd po wszystkie postsolidaruchowe ścierwa... no i po wielu wielu latach tych upokorzeń w końcu idą
@zryta-beretka opieka 24/h?! Widziales tych 'reprezentantow'? Dla mnie normalne chlopaki, inteligentne, wypowiadają sie bardzo madze i uzywaja konkretnych slow ktore polowa mirkow pewnie nie zna nawet ich znaczenia tylko ze na wozku i z jakims tam zaburzeniem, to jak to w koncu jest, oni sa tam z przymusu? Bo matki im kaza i tak sprali mozg ze musicie tu byc bo walczymy o wasze dobro? Czy to matki robia cyrk bo juz