Wpis z mikrobloga

#alergia #leki
Mireczki, co najmocniejszego na alergie polecacie bez recepty?
W poniedziałek idę do lekarza i coś mi przepisze ale nie wytrzymam zaraz....
Jeżeli to ma jakieś znaczenie to jestem uczulony na pyłki traw a najbardziej męczące objawy to kichanie co 10 sekund, katar ( leci mi z nosa jak z kranu ) i powoli zaczyna się swędzenie oczu
  • 16
@mchmjszk: Tylko recepta. Może być i wypisana przez rodzinnego. No chyba, że masz jakąś zaprzyjaźnioną farmaceutkę co wyda od ręki, a później będziesz musiał donieść receptę. Najlepiej przygotuj sobie na telefonie lub wydrukuj info o leku co by lekarza poprosić żeby wypisał Ci tego typu środek lub spytać co sądzi o tym preparacie . Produkt należy do grupy leków nowej generacji. Produkowany w Niemczech i jako pierwszy łączy wszystko co trzeba
@mchmjszk: Wiesz, z jednej strony niby dużo kasy ale... Jak za takie pieniądze dostaje środek, który likwiduje wszystkie moje dolegliwości (lub zdecydowaną większość) poniżej 30 sekund, nie daje żadnych efektów ubocznych to jest mega. Nie miałem tego uczucia, o którym wspominasz. Fakt, było sucho ale nie było to upierdliwe. Jak brałem w tamtym roku, to urocza farmaceutka powiedziała, że gdyby się takie suchości pojawiły to wystarczy kupić pierwszy lepszy środek nawilżający