Wpis z mikrobloga

#przegryw

Mirki, Mirabelki! Właśnie mój niebieski pasek zakończył ze mną ponad 4-letni związek, gdyż nagle stwierdził, że nie chce wiązać się ze mną na stałe (jakby ktoś się zastanawiał to - nie, nie mamy po 15 lat). ()

W związku z wyżej opisaną sytuacją - #rozdajo moje złamane serce. Ktoś? Coś?
To nie jest oferta matrymonialna! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiedzcie... jak poradzić sobie ze stratą? Jak to zaakceptować? Jak żyć? 4 lata to "szmat" czasu...
Macie jakieś pomysły? Na ten moment nie wyobrażam sobie jak mam wstać z łóżka, a co dopiero iść jutro do pracy. ()
#smutnyrozowypasek #zwiazki #breakup #sadstory #truestory #lovestory
#niebieskiepaski #rozowypasek #rozowepaski #jakzyc #gownowpis #fuckmylife #pomocy #smutekbardzo #rady #zal
  • 40
@ejczigo Tssss ja nigdy za rękę nie trzymałem a ty się martwisz swoim sercem? Za 3 miesiące znajdziesz kolejnego adoratora a jak chcesz pocieszyć się chadem-penisem dawaj na tinder
@ejczigo jak będziesz chciała płacz, to płacz. Każdy sobie radzi inaczej, jeden woli oglądać filmy, aby nie myśleć, ktoś inny wygadać się komuś jeszcze ktoś inny samemu płakać w pokoju.
Dopiero po jakimś czasie trochę ten ból osłabnie, ale nie da się tego zrobić z dnia na dzień.
@ejczigo: Najgorsze co to ładować się w relacje z kimś dopiero co po takim długim rozstaniu. Ja tak zrobiłem, z początku było fajnie i skupiłem się na kimś innym, ale później jednak wychodził brak zaangażowania do nowej dziewczyny - mimo, że się starałem. Koniec końców ja się troszkę pocieszyłem, a ją skrzywdziłem - czego bardzo żałuję i nie miałem takiego zamiaru.