Wpis z mikrobloga

Mirki doradzą?

Po paru latach używania długopisów, chciałabym przetestować boxa. Testować będę na #niebieskipasek i doskonale wiem, że o ile nie ma nic przeciwko zwiększonym rozmiarom baterii, to przejście z zaciągania się na wapowanie dopłucne jest... nie do przejścia.

Czyli chcę mieć boxa ale z możliwością zamontowania na nim zwykłego sznurkowego atomizera 510. I nie ma opcji, że się przesiądzie na cokolwiek innego, jeśli idzie o parownik.

na #edym jest zestaw dopłucny, który często polecacie.
https://e-dym.pl/pl/zestawy-startowe/2129-1964-75w-eleaf-istick-pico-tc-mod-full-kit-wo.html
oraz coś wyglądającego jak jego zubożona wersja
https://e-dym.pl/pl/boxy/2130-1992-75w-eleaf-istick-pico-tc-mod-solo-wo.html#/72-kolor-pink

1. Czy jeśli połączę to drugie z przejściówką istick https://e-dym.pl/pl/inne/1083-przejsciowka-510-istick-promocja.html to da się na nim używać starych atomizerów, czy źle dopasowałam i potrzebuję czegoś innego?
2. które baterie i ładowarka do tego? Typów jest sporo i trochę ginę w tej masie. Zakładam, że potrzebuję 2 sztuk.
3. O czym powinnam była jeszcze pomyśleć i nie pomyślałam?

#epapierosy #kiciochpyta
  • 16
@HHHHHH: no właśnie nie wiem, czy ta przejściówka pasuje/jest dedykowana do pico. Od drugiej strony ma 510, więc będzie pasowała do grzałki, miałam nadzieję, że ktoś takie połączenia robił.

Dzięki za ofertę, bardzo miło, ale to ma być prezent dla niebieskiego (trochę podstępny, przyznaję).

Zaraz. to tam do środka wchodzą dwa aku a nie jeden?
@krystal_Tri_tapik: do modów są również atomizery usta usta zamiast usta płuca, napisz do edym lub zadzwon i się zapytaj

do Pico jeden

Moja, żona się nie zaciąga... ale i tak jest zadowolona z Pico + Smok Prince Baby. Ma ustawione na 30W i działa jak długopis... więc to nie jest powiedziane, że musisz wciągać do płuc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HHHHHH: wiesz, co to konserwa?

No to jeśli ja jestem taka konserwa z drugiej wojny światowej, to on z pierwszej. Nie znasz takich? Ustnik za szeroki, za grube i do tego nie wygląda podobnie do starych. A że po połączeniu Pico z cienkim atomizerem będzie wyglądało jak kałamarz z piórkiem? Nieważne. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@krystal_Tri_tapik: przejściówka podejdzie, ale edym ich nie ma na stanie od dłuższego czasu. może w którymś salonie by były resztki a jak nie to ona się nazywa 510 ego adapter i może Chinole mają. Co do ogniw - najlepiej kupić lg hg2 albo sony vtc6 - najlepszy stosunek cena/jakość, za ro unikaj awt i efestów, żeby Ci chłop potem protezą nie musiał zmywać garów ;) Ładowarka do moda na 1 ogniwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krystal_Tri_tapik: on obsługuje do 3,5ohm więc powinno być ok, co do ładowania - on ma port usb i można ładować ogniwo bezpośrednio już w nim. Jak się uzywa jakichś ultraniskich oporów, to generuje się gigantyczne prądy i ogniwo się ładuje 2 razy dziennie i ten port USB się w końcu wyciera po jakimś roku. A jak używasz sznurkowców na niskich mocach to ładujesz pewnie raz na 3-4 dni więc port wytrzyma
@krystal_Tri_tapik: podpisuję się pod powyższymi - Pico (fajniejsza jest wersja 25, i nie o moc tu chodzi, bo ta jest wyższa i ma 85W, tylko o rozmiary - ciut bardziej przyszłościowe) i Nautilus mini. Ewentualnie Nautilus 2 (notabene który na Pico dużo lepiej wygląda), ale mini staranniej wykonany. Grzałki 1,8ohm.
Mam mamę z podobnym nastawieniem co twój konserwator, i zestaw taki sprawdza się wyśmienicie.

Lub, jak @Waspin wcześniej napisał, Berserker (restrykcyjne