Wpis z mikrobloga

@JudeMasonPolakozerca niestety takich głąbów do PiS ciągnie najbardziej. Wmówili im, że oto działają w tonie "prawicowości" i "patriotyzmu", czym zgwałcono oba te pojęcia, efekt uboczny jest taki, że inteligentnym ludziom wstyd teraz przyznać się do "poglądów prawicowych", bo tępy motłoch z obu stron wytworzył już absolutnie najgorsze skojarzenia.
Niebawem będę musiał mówić, że jestem wolnorynkowym lewakiem, już zresztą chyba częściej plusują mnie neuropki, niż wykopowe pseudokonserwy.
@Pantokrator: hahaha, no, to jest tragedia. Ja nie wiem co mam pisać bo poglądy mam mieszane, a nie chcę być utożsamiany z przedstawicielami skrajności. Lepiej już chyba mówić, że się nie ma żadnych poglądów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JudeMasonPolakozerca: ja mam poglądy skrajne w 2 strony - z jednej pełny rozdział Kościoła od państwa, równe prawa dla wszystkich (związki partnerskie? Proszę bardzo! Adopcja dzieci? Gdy tylko stanie się to społecznie akceptowalne), aborcja do woli, z drugiej - zero narzucania sposobu myślenia/wartości przez państwo (poza przypadkami, gdy ktoś faktycznie wyrządza innym ludziom krzywdę), minimum zasiłków, liberalizacja gospodarki na potęgę, chcącemu nie dzieje się krzywda itd. To idealny przepis, by nikt
xD zawolam @Lawrence_z_Arabii bo to pewnie jego koledzy takie wysrywy tworza ( ͡º ͜ʖ͡º)


@siodemkaxx: aż tak cię boli dupka, że nagłośniłem neuropejskie memy, które mają taki sam poziom jak obrazek powyżej, że aż musisz mnie oczerniać kłamliwą propagandą?

XDDDDDDD

Te wasze wysrywy są po prostu żałosne.

Nie umiesz napisać nic mądrego, to piszesz kłamstwa, bo kłamać nawet osoby z dwucyfrowym IQ potrafią.
@JudeMasonPolakozerca: Nic w tym nowego ani dziwnego - kiedyś na jednym forum, na którym się udzielałem, udzielał się też jakiś "prawdziwy polski patriota, katolik, antykomunista i pogromca lewaków i dewiantów", który praktycznie na każdym kroku pisał coś o "zabawianiu się odbytami", przypisywał komuś homoseksualne skłonności, dawał linka do strony homoseksualizm.edu.pl o treści mającej świadczyć o tym, że homoseksualizm to uleczalna choroba, nie wspominając już o nadużywaniu słów "komuch", "lewak", "towarzysz" itd.