Wpis z mikrobloga

@fervi: tylko, że techniczne rzecz biorąc, to ja mogę śledzić każdego użytkownika i to wszędzie. I nie potrzebuje do tego przycisku follow ;) A ja polecałem nie "klikać w follow", tylko śledzenie go :)
@noisy: forma przekazu fajna... jedynie dyskutowalbym czy wartosc tokenu to jakosc... skad Aditor moze wiedziec czym jest jakosc... w tym momencie odsylam to swietnego wykladu Andreasa z polskiego Kongresu Bitcoin... chodzi mi ze przede wszytskim ze wartosc tokenu to brak cenzury, oraz wolnosc... ale to temat na dluzsza dyskusje...
@Stemitor: no ale ja o tym wlasnie napisalem... co to znaczy jakosc tresci? i dlaczego ta jakosc ma wyznaczac wartosc tokenu... takim tokiem rozumowania youtube powinnien wart byc zero (patrz pojecie - patostreamy)
@Willku: Jakość treści oczywiście jest wyznaczana przez osobiste preferencje, jednak wydaje mi się ze dla większości jakość nie znaczy: Za spamowanie sieci memami, wulgaryzmami czy treściami słabymi moralnie. Steem jest dośc specyficzny, tak jak już mówiłem. Miedzy innymi nie liczy się ilość głosów a ich siła. Z tego co wiem steem został stworzony dla merytorycznych treści wysokiej jakości, na steemit czyli interface stworzonym przez twórców sieci przy fladze są wskazówki, które
@Stemitor: pierwsza twoja wypowiedz: widzisz to jest Twoj subiektywny punkt widzenia - wlasnie o to mi chodzi... moze ktos widzi wartosc w tym ze moze pospamowac , wypisac wulgaryzmy lub moralnie sie znecac... wartoscia jest to ze mozesz to robic jezeli chcesz... a to jak bedzie odebarne pozostaw spolecznosci... to ona wynacza wartosc i niekoniecznie musi to byc poprawne lub merytoryczne.. koniecznie objerzyj Andreasa... on to swietnie tlumaczy... malo tego... zamykajac
@Willku: Oczywiście, w żadnym elemencie mojej wypowiedzi w filmie nie wskazałem kierunku tej jakości.Mimo wszystko w takich globalnych projektach kierunek jest wyznaczany przez ogólnie przyjęte normy.
@Stemitor: Nie no... w filmiku powiedziales ze wartosc tokenu to jakosc... Ja probuje Ci wytlumaczyc ze to tylko jeden z wielu czynnikow wartosci tokenu... A jezeli chodzi o kierunki globalnych projektow tez sie niestety nie zgodze... Powtorzmy przyklad... Youtube i calkowicie dla mnie niezrozumiala popularnosc patusow...
@Stemitor: natomiast bardzo mi sie podoba rzeczowa prezentacja i jej jakosc... brakuje tylko troche luzu... tej wolnosci... to ze mozesz pojechac... ale tez miec swiadomosc ze mozesz sie przejechac...