Wpis z mikrobloga

@roszek: Ja ustrzeliłem 84pkt :) Wg mnie spust jest OK, może to kwestia przyzwyczajenia. Za to przyrządy celownicze beznadziejne. Za to nie spodziewałem się że będzie teki ciężki. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Szkoda że tylko 300 sztuk rzucą na cywilny na razie.
@Rzasek: też byłeś na MWS?:)
@avible: Witam :D Nie wiedziałem że na wieloboju jakieś mirki są;) Granat tylko 10pkt, 2 razy chciałem framugę rozwalić;) Jak zdrowie po zakończeniu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@roszek: Byłem kierowcą wiec na spokojnie ;) Natomiast deszcz nie poprawił mojego zdrowia które i tak nadszarpniete było już wczoraj. Wiec dziś umieram :/ Ale ogólnie z zawodów jestem mega zadowolony. Bardzo fajna impreza choć organizacyjnie to absolutna tragedia.
@avible: Pogoda niestety nie rozpieszczała:/ Wygrałeś coś, że jesteś taki zadowolony?:) Co do organizacji to rzeczywiście strasznie słabo było w porównaniu z poprzednimi latami. Jakieś dziwne zmiany w konkurencjach (MSBS na siedząco czy AK na stojąco na 50m...), dużo opóźnień i czekania, zakończenie, które miało być o 20 a było o 21:30:/ Średnio to wyszło, ale ogólnie lubię te zawody:)
@roszek: Ja nie ale nasze ekipy trochę pozgarniały nagród, m.in. P-83 :) A co do organizacji to takie smaczki jak CZ P-09 z uszkodzonymi przyrządami, po zwróceniu uwagi „tak ma być”, Grot który został dostarczony przystrzelany na 100m a na stanowiskach był skręcony na 300m, Glock który każdemu z nas walił w lewo, AK przy których ludzie co chwile zmieniali nastawy i trzeba było to korygować. No ogólnie chaos. Nie wspominam
@avible: Ja śliniłem się na to P-83, ale bez treningu ciężko wykręcić wynik w okolicy 90:/ Ja w sumie to do teraz nie wiem które miejsce zająłem xD Z tą loterią to też był cyrk bo nie było oficjalnie powiedziane kiedy i gdzie się zaczyna. Dowiedziałem się o niej przypadkiem od jakiejś pani i jak poszedłem tam to z lepszych rzeczy zostały okulary i bon na 50zł. CZka rzeczywiście nie miała