Wpis z mikrobloga

#samsung #note4 #android
Mireczki pomocy (,)
Zapomniałem wyłączyć latarki w telefonie i zobaczyłem dopiero po paru godzinach jak był gorący i nie reagował. Nie parzył po prostu był cały ciepły w sumie jak po wymagającej grze. Niestety nie ma żadnej reakcji na włączenie oraz ładowarkę.
Poszła płyta główna czy podłączyć do ładowarki i czekać na cud?
  • 11
@impact18 sam chcę swojego S7 na N8 zmienić, ale czekam na rozwój sytuacji po premierze N9. Dziewiątki nie biorę, bo nie sądzę żeby oferowała cokolwiek co by usprawiedliwiało jej cenę na premierę, a wątpię żeby Samsung wypuścił nowego flagowca za mniej niż rok temu. Się zobaczy jeszcze.
@Jubei: @impact18:
Ja kupiłem 2 tyg temu nówkę sztukę N8 za 2800 na Allegro, raty 0% wysyłka z Pragi Czeskiej.

I właśnie N4 miał być moim backup phone (wszystko z nim spoko, ale nie dało się go podłączyć do PC przez USB) - dlaczego "miał być"?

Zgadnijcie kto wczoraj niechcący sformatował partycję systemową przez TWRP chcąc zrobić factory reset :)

Teraz mam przycisk do papieru.
@Cash1337 2.8k to już dobra cena, za podobny pieniądz można wyrwać z Amazon UK, ja jednak czekam na rozwój sytuacji. S7 poza s-penem spełnia moje wszystkie wymagania, więc nie mam problemu z poczekaniem nawet do premiery S10 (SX?), gdzie może nawet cena N9 spadnie. Pożyjemy, zobaczymy.

Co do Twojego N4, to dawno nie nic nie flashowałem, także nie mam pojęcia czy to już koniec. Jeżeli faktycznie tak jest, to smuteczek. Może wymiana