Wpis z mikrobloga

Czy szanowna #moderacja sobie żartuje? To komentarz jakiegoś typa na temat zdjęcia pokoju do wynajęcia "kanapa ładnie przeruchana" jest spoko (wiadomo, co sugeruje), a moja odpowiedź "Moja siostra tam mieszkała, a nie Twoja mama" to już obraza? xD Potem się dziwicie, że ludzie się z Was śmieją xd #moderacjacontent
Pobierz Nenciak - Czy szanowna #moderacja sobie żartuje? To komentarz jakiegoś typa na temat ...
źródło: comment_dLiIAkErkPrjteogPyjZhkh790tfyi57.jpg
  • 8
To komentarz jakiegoś typa na temat zdjęcia pokoju do wynajęcia "kanapa ładnie przeruchana" jest spoko (wiadomo, co sugeruje),


To jest subiektywna opinia na temat kanapy tylko pośrednio może być obraźliwa

a moja odpowiedź "Moja siostra tam mieszkała, a nie Twoja mama" to już obraza?


To jest #!$%@? się na matkę jakiegoś Mirka i jest bezpośrednią obrazą

@Nenciak: Nie czaisz tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LIPTOON: Poza tym, jeśli jego opinia jest taka, że ta kanapa jest po prostu zniszczona, to w jaki sposób obrażałby go komentarz, że jego matka tam mieszkała? W końcu niczego nie sugerujemy mówiąc "przeruchana" prawda, tylko że jest wyniszczona? xDD
@Nenciak: Dokładnie nie znam sytuacji, z tego co rozumiem, mieszkała tam Twoja siostra i koleś zasugerował że gościło wielu bolców na tej kanapie. Dobra ale to jest sugestia, a wjazd na matkę jest gorszy. "Przeruchana kanapa" to też zniszczona ale to brzmi jednoznacznie. Nie uważam że jego koment był neutralny ale na pewno mniej obraźliwy niż wjazd na matkę który jest bardziej bezpośredni. Tak to widzę, tylko szukam logiki w decyzji