Wpis z mikrobloga

Mirki, za kilka dni minie rok od mojej operacji, czyli osteotomii szczęki i żuchwy. Przeglądając mikrobloga często natykam się na osoby, które narzekają na swoje wady gnatyczne (progenia, retrogenia, asymetria itp. itd.), a jednocześnie wprowadzają innych w błąd pisząc, że jedynym wyjściem z sytuacji jest bajońsko droga operacja i kilkuletnia rehabilitacja. A nie taki diabeł straszny. Tak więc, jestem tutaj, aby odpowiadać na pytania w sprawie przygotowania do zabiegu, operacji, rekonwalescencji i co tam jeszcze chcecie. #stomatologia #ortodoncja #operacja taguję profilaktycznie #przegryw (bo chyba tutaj najwięcej osób narzeka) i #wychodzimyzprzegrywu bo ruszyło mnie moje "gadzie serce" jak to dzisiaj uroczo tu przeczytałam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 70
Witam. Czy noszac aparat orto. Juz ponad rok nie jest za pozno na wykonanie takiej operacji ?

Sam sie dowiedziałem ze mojej wady nie wylecze poprzez aparat szperajac po internecie, moja ortodontka nic mi na ten temat nie wspomniala, a ja nosze , chodze na wizyty , zmienia mi luki i sie łudze ze moj wyglad sie poprawi. Zebow wcale krzywych nie mam specjalnie, nie o to mi chodzilo idac do ortodonty,chcialem