Wpis z mikrobloga

Użytkownik @pepkodziobak jest proszony o zdanie raportu z weekendowego wychodzenia z depresji za pomocą stosunków płciowych z koleżanką na działce nad jeziorem i z konsumowaniem jedzenia i piciem. Czy jest sens się starać taka koleżankę znaleźć i zbierać na dzialke nad jeziorem? Ja wychodzę za pomocą energetykow, także trochę biednie :/

#przegryw #depresja trochę #heheszki a troszkę serio
  • 11
@LajfIsBjutiful. Sens jest. Fajnie bylo spedzic weekend po za domem. Nie mialem czasu i okazji myslec o smierci, jakto mowia wyjdz do ludzi i #!$%@? falubaz #pdk. Pierwszt raz od dawna nie chcialem siedzieć w domu i dolowac się. Mila odskocznia od smutnego tygodnia. Odkochac sie nie odkochalem. Ale Jest jakies światełko w tunelu na lepsze jutro.
@LajfIsBjutiful jakbyś chciał update mojego stanu to byłem u lekarza. Depresja z opcja na chorobę dwubiegunową. Od 2 tyg na lekach dzisiaj zwiększam dawkę. Lekka poprawa jest do lelarza poszedlem jak sie nawalilem i pocielem sobie reke. Nie pije od tamtej pory. Co pewnie najlepeiej pomaga
@LajfIsBjutiful zmiany nastroju z depresji w maniakalne szczescie. Nie racjonalne decyzje tu i teraz. Znajomi maja mnie obserwowac i notowac czy mam cos z objawow. No i najlepiej isc na terapie. Ale na razie nie jestem gotowy. Ostatnie ciecie raczej bylo z maniakalnego powodu. Cieszylem sie jak #!$%@? ze widze scięgno.