Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Smutny czas za mną.. mój tato w wieku 52 lat opuścił nas...rak ..dwa tygodnie...
i koniec.. wszyscy pogrążeni w żalu. Nie da się ukryć ze będzie w kit trudno..moja mama załamała się, odnowiła kontakt z siostra z Niemiec. W związku z tym postanowiłem umilić weekend mamie i kupić bilet do frankfurtu na ten weekend. Ciocia obiecała się zająć mama.. tyle póki co możemy zrobić. Dajcie kilka plusów .. sam siedzę załamany. Dla jednej z osób która zaplusuje przygotuje mała niespodziankę z Frankfurtu. Dajcie znać gdzie ciocia może zabrać mamę aby ten czas umilić jej jak najbardziej.

#rozdajo #niemcy #rodzina
  • 43
Trzymaj się. Boli pewnie bardzo że tak szybko poszło i nie było czasu nawet pobyć razem w te ostatnie dni... Ważne żeby pamiętać że Ci ktorych już z nami nie ma nie chcieliby żebyśmy się zalamali. Trzeba się wziąć w garść, pamiętać o tych osobach i żyć dalej. I mieć nadzieję że gdzieś tam w jakiś sposób patrzą na nasze życie i będą z nas dumni.
@Gkreft: Wyrazy współczucia. Bardzo dobrze, że staracie się jakoś zająć mamą, oby ktoś także zajął się Tobą.

Dajcie znać gdzie ciocia może zabrać mamę aby ten czas umilić jej jak najbardziej.


Który dokładnie region - Nadrenia-Palatynat czy Hesja (patrząc na lotnisko docelowe)?