Wpis z mikrobloga

#usa #lot #biletlotniczy #spirit Ostatnio leciałem z Seattle do Dallas. Lot planowo o 8 rano, przesunięty na 15. Nie chciałem tyle czekać wiec poszedłem do obsługi i bez kłócenie się:
1. Oddali kasę za bilet
2. Kupili nam bilety na najbliższy lot American Airlines do Dallas

Po przylocie okazało się ze lot został ponownie przesunięty na 19 i ostatecznie anulowany, po czym dostałem na maila ze Spirit ponownie kupił nam bilety z Seattle do Dallas na 12 w nocy :D (chyba coś się nie dogadali między sobą). Dziś dostałem tez voucher na $200 od nich w ramiach przeprosin oraz poinformowali mnie ze mam prawo do odszkodowania (standardowo to chyba Ok $500).

Dla porównania jak wyglądało w Polsce opóźnienie pociągu o dobre 8 godzin.....

dostałem voucher na herbatę :D
  • 3
@thoorgal No porównywanie samolotu do pociągu jest jednak trochę nietrafione xD Bo jak Ci się samolot gdziekolwiek opóźni, czy odwołają lot to masz prawo do rekompensaty i muszą Ci zapewnić przelot.
@thoorgal: i co teraz? Fajnie sie mieszka zagranicą? Lepiej niz w Polsce? Kwestia świadomości i podejscia do klientów i tej całej rzeszy prawników, ameryka taka piekna, pieniazki takie super ogólnie, no coz i tak sie cieszę jak zostales dobrze potraktowany
Dla porównania jak wyglądało w Polsce opóźnienie pociągu o dobre 8 godzin.....

dostałem voucher na herbatę :D


@thoorgal: przecież w Polsce też byś dostał pieniądze, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej linii lotniczych.