Wpis z mikrobloga

@Krol_Dzielni: Pomysł na face id - a tym samym notach (bo powodem jego istnienia są urządzenia do rozpoznawania twarzy) były na długo przed premierą essentiala (sierpień 2017). Apple w lutym 2017 zakupiło startup zajmujący rozpoznawaniem twarzy czyli wtedy kiedy jeszcze nikt o essentialu nie miał pojęcia, a skoro zakupili go w lutym, to pewnie jakies projekty pojawiły się sporo wcześniej.
@kocham_jeze: wiem, że to głupie tak samo jak ten notch
@WaranKojtyla: jeśli to do mnie, to nie, nie mam bólu dupy, tylko mam bekę z osób, które mają spaczony mózg przez to korpo i nawet gówno zawinięte w papierek by kupili, tylko żeby miało wybite jabłko. Przecież mnóstwo ludzi uważa, że posiadanie iphona oznacza ich status materialny.
@Krol_Dzielni: A ja właśnie nie rozumiem takich ANTY Apple'owców, dlaczego tak usilnie krzyczą, że to nie prawda, że Apple było pierwsze, bo to Essential był pierwszy. No i masz racje tak było i nikt się z tym nie sprzecza.

Problem leży tutaj po twojej stronie, TY nie potrafisz się pogodzić z tym dlaczego ludzie piszą, że robią kopie iPhone X a nie Essentiala. A otóż dlatego, że to właśnie iPhone jako
@ThetaEpsilon: @WaranKojtyla: a co to ma do rzeczy? Przecież oni nie wmówili mi żadnych głupot żebym kupił ten telefon. Tylko ze względu na fajny wygląd go kupiłem.
@Rycerz_Klatki_Schodowej: tylko dlatego, że każdy kto nie interesuje się technologią będzie miał wpojone, że iphone jest taki nowocsesny i emejzing, i że w ogóle #!$%@? muje dzikie węże. A jak się okazuje to właśnie z androida skopiowali, tylko faktycznie nadali inny wygląd