Wpis z mikrobloga

Jednej rzeczy nie rozumiem w dniu dziecka. Po co kupować takim dzieciom do 2 roku życia co nic nie rozumieja? Jeszcze jak rodzice kupują takiemu jednolatkowi czy dwu to ok. Cieszą sie, że mają dziecko, ale jak cała rodzina musi coś kupić takiemu. Przecież to tylko aby połechtać ego rodzicom. Rok temu nic nie dałem dziecku mojego wujka które właśnie miało jakoś roczek to zostałem posądzony, że się nie interesuje i nawet nic na dzień dziecka nie kupię. Babcia tego dziecka też miała #!$%@?, bo kupiła jakieś ubranko że straganu to po prostu wyrzucili to, bo Karolek musi chodzić w najlepszym...
O #!$%@? chodzi, to dziecko ma w dupie czy mu coś kupisz czy nie.
#dziendziecka #madka #boldupy #dzieci #pytanie
  • 14
@Jad_Kielbasiany: Szczerze mówiąc to ja w ogóle nie rozumiem po co takim malutkim dzieciom kupować prezenty. Wychowujemy małych materialistów w dodatku roszczeniowych- bo przecież przyzwyczajeni do bycia obdarowywanymi już od najmłodszych lat, będą tego samego oczekiwać w przyszłości. A potem zdarzają się takie sytuacje że dzieci rozpaczają, płaczą i terroryzują rodziców, bo np. dostały za "słaby" prezent pod choinkę, albo wyśmiewają dzieci, które nie dostają drogich i wymyślnych prezentów. Konsumpcjonizm at
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jad_Kielbasiany: mi kupowali rodzice, dziadkowie, ciocia i chrzestni, ale wszyscy dobrowolnie i nikt inby nie robił o brak prezentu. za to w #!$%@? rodzince mojej znajomej dzieci dostają prezenty nawet w Wielkanoc "od zajączka", również na imieniny obdarowują swoich dwóch brajanków. XD oczywiście kto nie da prezentu jest obgadany, że sknera
@Jad_Kielbasiany: nie musisz się interesować dzieckiem twojego wujka. To nie tylko nie twoje dziecko ale nawet nie dziecko twojego brata. Co więcej czy ten wujek tobie kupował prezenty jak byłeś dzieckiem? Lepiej uświadom rodzinę że okręcił ich wokół palca.