Wpis z mikrobloga

Z cyklu "kurła kiedyś to było": lata 2009-2011, moje najlepsze lata w tej grze, na początku nie było żadnych pieprzonych czapek (chociaż je jeszcze je przeżyję), bronie na wymianę były dwa na każdy rodzaj w każdej klasie, zero #!$%@? skrzynek, gra nie była f2p więc mało było noobów.

Pamiętam swoją klanową grę, gdzie skillem na europejskiej scenie klanowej zahaczałem na poziomie mid/mid+, swojego czasu uważałem się za zawodnika powyżej średniej polskiej społeczności, ale niestety gra się #!$%@?ła, czas było dorosnąć i gra poszła w odstawkę.

Dzisiaj instaluję grę, zobaczę jak to wygląda, aż się boję.

#tf2 #gimbynieznajo #nostalgia #steam
Pobierz laress - Z cyklu "kurła kiedyś to było": lata 2009-2011, moje najlepsze lata w tej gr...
źródło: comment_MaqG1NwslOKCdWGNUYnwDbYTyNYmAyDg.jpg
  • 46
@laress: Ja dopiero poznałem grę jak przeszła na f2p. (ale nie byłem takim wielkim biedakiem bo kupiłem przedmiot za 0.39 euro aby mieć premium( ͡° ͜ʖ ͡°)) Pamiętam że wsiąkłem w tą grę na długo. I mimo to że nie byłem najlepszy to bardzo dużo godzin mam nabite. Niestety valve jak to valve jak zacznie "ulepszać" swoje gry aktualizacjami to po kilku jeszcze jest spoko. Czasem nawet