Wpis z mikrobloga

@ACLeague: prawdziwa noc w grach jeszcze długo nie będzie do uzyskania dopóki nie zmieni się to, na co patrzymy > na świecący jasnym światłem w mordę ekran. Dopiero coś z nieskończonym kontrastem, doskonałą matowością i możliwością generowania czerni bliskiej absolutnej będzie w stanie jako tako wiernie odwzorować to... to... tam za oknem.
@ACLeague: odpalałeś? Działa? Przez CM nie mogę bo żydzę trzech usd, przez JGSME+CM coś nie pyka i nie daje dodatkowych pogód.

Na pewno działa połowicznie, tzn. światła oświetlają otoczenie, ale za #!$%@? nie mam żadnej nowej pogody ani możliwości ustawienia czasu później niż 18:00
@ACLeague: dobra nie było pytania. Okazało się, że ten mod dodaje 'tylko' światła. W noc trzeba zaopatrzeć się we własnym zakresie. Wygląda dobrze, chociaż często kokpit jest prześwietlony kiedy za nami jest kilka aut.

W kokpicie przy wyścigu z 23 przeciwnikami klatki wahają się w granicach 50-60 (bez świateł mam niemal stałe 60).
Na powtórkach klatki znacząco spadają, nawet do dwudziestu kilku.
newerty - @ACLeague: dobra nie było pytania. Okazało się, że ten mod dodaje 'tylko' ś...

źródło: comment_95Hv8grOaHsyhVrwp22Q6aELPN10HmW2.jpg

Pobierz