Wpis z mikrobloga

wygląda jak kloc, gdyby był normalnie zbudowany


@fsfdjf: proszę o, tak z grubsza, opis normalnej budowy męskiego ciała i jakieś proporcje, bo ciekawi mnie kontrast do sylwetki ze zdjęcia
  • Odpowiedz
@fsfdjf: skoro już taki ból dupy wywołałaś, to doleję oliwy do ognia. Nie mówię, żeby nagle na ulicach pojawili się Azjaci, ale zadbana fryzura + modne ubrania potrafią zdziałać cuda. I tak, wiem, piosenkarz na zdjęciu do tego jest przystojny, ale oba elementy z kogoś nieatrakcyjnego zrobią przeciętniaka. Kompletnie nie rozumiem, dlaczego faceci tak strasznie wzbraniają się przez farbowaniem/ rozjaśnianiem włosów, gdy zmiana koloru czasami naprawdę niesamowicie by pomogła, ale nie,
N.....r - @fsfdjf: skoro już taki ból dupy wywołałaś, to doleję oliwy do ognia. Nie m...

źródło: comment_Wofkkl1GlCdtZAcoLWEXgyU1K2ipkeVn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 62
Kuwa tak jest zawsze

różowa wstawia fajnego niebieskiego na mirko

niebiescy srają kasztanami jaki to on nie jest homo i jak by go mieli na strzała


niebieski wstawia różowego

różowe są cicho


XDD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

dla tych, którzy za dużo siedzą w necie i każdy na fejsie ma kratkę na brzuchu. Tak wygląda mężczyzna, który nie ćwiczy. To i tak wersja light bez wiszącego brzuchala


@AnonimowyGoj: No dokładnie. Dodatkowo po przekroczeniu wieku 25-30 lat obowiązkowo jeszcze taki fałd tłuszczu na brzuchu minimum.
  • Odpowiedz
@Nidor: nah, ten mi się zupełnie nie podoba. Z reszta stara jestem, wiec nie rozumiem :D ale niech mężczyźni w końcu zrozumieją, ze ideałem urody jest młody Brad Pitt a nie Arnold Schwarzenegger :P z reszta facet musi mieć w sobie coś. Mi się bardzo podoba Ed Sheeran i co zrobisz, nic nie zrobisz :D wiele lat temu pokazałam rodzinie Toma Hardiego, śmiali się ze mnie kiedy im mówiłam ze to
  • Odpowiedz
@soonvar: chodzą na siłownię, po to, żeby być bardziej umięśnionym, co w ich percepcji oznacza bardziej atrakcyjnym. Co w tym dziwnego, że uważają facetów bez mięśni za mniej atrakcyjnych
  • Odpowiedz