Wpis z mikrobloga

@booYa_CTD: Najbardziej #!$%@?ący są ludzie co się przeciskają,rozpychają przez cały pociąg, tylko dlatego żeby zobaczyć,że na końcu w przedziałach tez miejsca nie ma. W tamtym roku tak miałem, baba się rozpędziła, nie patrzy,że w korytarzu ścisk, leci, rozpycha się, depcze po innych i jak się okazało,że miejsca nie ma to nawrotka i do punktu wyjścia. I tak trzy kursy aż do samych międzyzdrojów/międzyzdroi. W drodze powrotnej taka sama sytuacja, pielgrzymki po
@e900 do tego opóźnienie około 35min już mamy. Gość dostał wózkiem dziecięcym po i nie bo karyna z brajankiem koniecznie musiała sprawdzić czy w ostatnim wavpm9e nie ma miejsca, ja zaś zwyzywalem gościa w Goleniowie by wyperdalal z buta bo mi się wpycha, a sam jestem na ścisk oparty o drzwi, już chyba wolę stać w korkach na dk3 niż jeździć z tym bydłem.
@booYa_CTD: to jest standard, w tamtym roku jechałem na międzyzdroje, stałem tuż przy drzwiach, #!$%@? że przedziały wypełnione, kij,że obok stała znajoma z wózkiem, a ja z drugim dzieciakiem, dla przechodzących było najważniejsze to,żeby zobaczyć za miejscem. A co najlepsze to ludzie już zaczeli latać za miejscami tuż po starcie z dworca głównego, mimo iż na peronie było od wuja osób. tak jakby nie mogli odstać tej godziny czy dwóch, to
@e900: Ja zawszę tak robię, tym bardziej jak jest ścisk a te rury latają jak klerycy po burdelu z jednego końca na drugi ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś jakiś many leciał dostał kosę pod nogi to po schodkach fikoła zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD
@Destruktor91: Fakt jest to irytujące jak ci się tabun ludzi przepycha bo może jest miejsce, z własnej obserwacji zauważyłem,że ludzie często to robią kilkukrotnie, jedna babka to trzy razy mnie mijała, co z powrotami daje 6 rund po pociągu...
@e900: Kierownik i Konduktor może ale są takie elementy że czasem musi być taki antyoszołom na składzie to im dopomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie raz nie dwa mi się trafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tymi miejscami to spoko nawet, ktoś miał gest ( ͡° ͜ʖ ͡°)